Vyhledat
  • Ilona Kalvasová

Zážitkové tvoření: cesta k sobě

Aktualizováno: 28. 2.

Jaké TECHNIKY A NÁMĚTY V PROŽITKOVÉM TVOŘENÍ možná ještě neznáte?

Kurz zážitkové tvoření pro dospělé a rodiče s dětmi jsem vytvořila proto, abyste nemuseli tápat a hledat, jak na výtvarné techniky, které ve výsledku vypadají dobře a zároveň si užíváte proces tvoření vy i vaše děti.

Kurz má 6 hodinových online lekcí, kde se vše naučíte a vyzkoušíte. K tomu si odnesete zážitek z procesu tvoření a poznání technik, které možná ještě neznáte.

Kromě aktuálních online videí s konkrétními výtvarnými technikymi a postupy vám pomůže také sdílení s ostatními a pravidelná vysílání, v kterých budu odpovídat na vaše otázky.

Za 6 týdnů spolu:

  • pronikneme do neotřelých výtvarných technik a jejich nečekaných kombinací.

  • projdeme kurz zábavnou, interaktivní formou

V tomto online kurzu určitě najdete "ty svoje výtvarné techniky", které už se navždy stanou součástí vašeho tvoření ať už sami nebo s dětmi.

Pro více informací a lekcích piště na email: il.kalvasova1@gmail.com. Instrukce a informace o ceně Vám pošlu obratem do majlu.
19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak se nám pomalu léto chýlí ke konci, přemýšlím, jaké vlastně bylo a co mi přineslo. Měla jsem cíl zažít něco nového a tvořit. Tak to mám uvedeno i v záhlaví svého kreativního studia Přístav radosti,