Vyhledat
  • Ilona Kalvasová

Tvořím, tvoříš, tvoříme ..

Jak se nám pomalu léto chýlí ke konci, přemýšlím, jaké vlastně bylo a co mi přineslo. Měla jsem cíl zažít něco nového a tvořit. Tak to mám uvedeno i v záhlaví svého kreativního studia Přístav radosti, které jsem na začátku tohoto roku vymyslela. A musím s veškerou pokorou říct, že se mi to díky vám povedlo náramně.

Začalo to impulsem z českobudějovické La Dílny, kde se mi nápad malování na keramiku zalíbil natolik, že jsem se rozhodla nabídnout tuto možnost i v Krumlově. A měla jsem velké štěstí, že mi do cesty přišla Prádelna a její úžasní tvůrci a členové této místní komunitní organizace, kde jsem se hned domluvila na pořádání prvních tvořivých dílen v jejich nádherném prostoru v Hradební ulici. Tady mám dílny každý měsíc až do září, než začne zima...

Shodou náhod jsem byla také součástí 31. Festivalu Český Krumlov a mohla jsem po čtyři letní sobotní odpoledne vést tvořivé dílny ve Festivalové zóně v krásné Klášterní zahradě. Ty jsem tematicky provázala s programem festivalu a byla to velká zábava a zážitek. Užili jsme si nejen pohodové tvoření, ale byla to i moc hezká a příjemná setkání s návštěvníky Festivalu a Krumlova z celé země i s místními. Moc si toho vážím. Těším se na setkání s Vámi snad i v příštím roce.

Krásné zážitky a setkání jsme měli i na Tvoření v Růžové zahradě, kde nás inspirovala hlavně příroda a malovali jsme obrazy i kamínky a užili si u toho spoustu radosti.

A nakonec mám radost i z naprosto spontánních setkání a individuálního tvoření na objednávku, při kterém jsem poznala i nové přátele z Brna i z Prahy, doufám, že na celý život.

Kdybych to měla shrnout...jsem vděčná za každý nový den a každé setkání, které nás promění.

A co bych si přála, až léto skončí?

Pokračovat v podobné jízdě po celý rok :-) a víte co, proč ne??

Nápady mám a prostor na realizaci snad také ...tak mě prosím sledujte a od podzimu pro vás chystám zde v Krumlově další tvořivé akce a setkání, která vás i vaše děti budou určitě bavit.

Moc se těším na tvořivá setkávání v Přístavu RADOSTI :-)

Přeju všem krásný konec léta !!

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše